Atrakcyjne ceny

Transport na terenie kraju

Kompleksowe usługi

Wynajem ciągników

Wypożyczalnia Ciągników Rentagro ma zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania i skorzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty. W swojej bogato wyposażonej flocie posiadamy ponad 100 ciągników oraz szeroką gamę specjalistycznych maszyn, co sprawia, iż każde nawet najbardziej wymagające zadanie może zostać wykonane bez najmniejszego problemu.

Każdy nasz ciągnik, który posiadamy wyposażony jest w TUZ.

Ciągniki, które udostępniamy dla Państwa, można wynająć również ze specjalnym osprzętem, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.
Dla sprostaniu większej ilości potrzeb do swojej oferty dodajemy również wynajem sprzętu rolniczego, wynajem sprzęty do pielęgnacji zieleni, wynajem sprzętu budowlanego jak również wynajem specjalnych urządzeń do odśnieżania.

Wynajem traktorów z operatorem rolniczych i ogrodniczych

Wynajem ciągników rolniczych i ogrodowych

W naszej firmie udostępniamy wynajem sprzętu wraz z odpowiednio dobranym do niego operatorem. Operatorzy których zatrudniamy posiadają odpowiednie kwalifikacje i olbrzymie doświadczenie w zakresie obsługi posiadanych przez nas maszyn.

Dodatkowym atutem zachęcającym do skorzystania z naszej oferty jest możliwość transportu sprzętu na terenie całego kraju. Usługa ta również realizowana jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Ceny wynajmu naszych sprzętów są ustalane indywidualnie i przygotowywane osobno pod każdego klienta, gdyż jest ona uzależniona od wielu czynników.
Nasze wsparcie techniczne czynne jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, co sprawia iż jeśli zajdzie nagła potrzeba użycia któregoś sprzętu z naszego parku maszyn w godzinach nocnych nie będzie to stanowiło żadnego problemu.

biuro@rentagro.pl

Szukasz sprzętu szytego na miarę? Napisz teraz, indywidualna wycena!

Zaufali nam:

Wynajem ciągników realizujemy w miastach: Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Lublin, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Katowice, Opole, Toruń, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Kiece, Olsztyn, Szczecin, Kalisz, Radom, Częstochowa, Bielsko-Biała, Piła, Legnica, Konin, Gdynia, Leszno, Tarnów,