Atrakcyjne ceny

Transport na terenie kraju

Kompleksowe usługi

Wynajem koparek

Potrzebujesz skorzystać z koparki, ale twoja odmówiła posłuszeństwa lub najzwyczajniej w świecie jej nie posiadasz? Bardzo dobrze trafiłeś, firma Rentagro specjalnie dla Ciebie uruchamia kolejną możliwość jaką jest: wynajem koparek. W naszym parku maszyn znajduje się ich ponad 50, na gąsienicach bądź kołach. Nasze pakije możecie Państwo wypożyczyć wraz z osprzętem dostępnym na naszej stronie www.

Sprzęt specjalistyczny, który Państwu oferujemy to między innymi: Młot wyburzeniowy, frezarka itp. Jeśli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie zapewnić transport koparek na terenie całego kraju, o każdej porze dnia i nocy. Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług koparek, ale nie posiadają Państwo odpowiednich uprawnień, nic prostszego !  Udostępniamy możliwość wynajmu koparek z operatorem. Nasi operatorzy mają ukończone odpowiednie kursy oraz szkolenia, co sprawia że są specjalistami w swoim fachu.
Wszystkie koparki w naszej flocie posiadają ważną polisę ubezpieczeniową.

Wynajem koparek z operatorem

Nasz zespół wsparcia technicznego, specjalnie dla Państwa czynny jest 24h/7 dni w tygdoniu, powstało to po to aby nawet w nocy kontakt z klientem nie stanowił najmniejszego problemu. Ceny za wynajem koparek lub sprzętu ustalane są indywidualnie, gdyż każdy klient oczekuje czegos innego. Robimy to po to aby utrzymywać jak największy i najbardziej profesjonalny poziom obsługi klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół Rentagro.

biuro@rentagro.pl

Szukasz sprzętu szytego na miarę? Napisz teraz, indywidualna wycena!

Zaufali nam:

Wynajem koparek realizujemy w miastach: Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Lublin, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Katowice, Opole, Toruń, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Kiece, Olsztyn, Szczecin, Kalisz, Radom, Częstochowa, Bielsko-Biała, Piła, Legnica, Konin, Gdynia, Leszno, Tarnów,