Atrakcyjne ceny

Transport na terenie kraju

Kompleksowe usługi

Wynajem koparko-ładowarki

Założyciele „Rentagro” zapraszają do zapoznania się z ofertą wynajmu koparko-ładowarek na terenie całej Polski. Koparko-Ładowarki które udostępniamy Państwu na wynajem są w pełni gotowe do pracy, posiadają ważne ubezpieczenie,  są świetnie wyposażone. Jeśli nie posiadacie Państwo uprawnień, bądź z jakiegokolwiek innego powodu sami nie możecie zasiąść za „Sterami” koparko-ładowarki udostępniamy Wam możliwość wynajmu z wyspecjalizowanym i świetnie przygotowanym operatorem.

Istnieje również możliwość dostarczenia i odbioru koparko-ładowarki we wskazanym przez Państwa miejscu na terenie całego kraju. Ceny które dla Państwa przygotujemy ustalane są indywidualnie pod każdego klienta, który się do nas zgłosi. Zapraszamy do współpracy z nami !

Wynajem koparko-ładowarki z operatorem

biuro@rentagro.pl

Szukasz sprzętu szytego na miarę? Napisz teraz, indywidualna wycena!

Zaufali nam:

Wynajem koparko-ładowarek realizujemy w miastach: Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Lublin, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Katowice, Opole, Toruń, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Kiece, Olsztyn, Szczecin, Kalisz, Radom, Częstochowa, Bielsko-Biała, Piła, Legnica, Konin, Gdynia, Leszno, Tarnów,