Atrakcyjne ceny

Transport na terenie kraju

Kompleksowe usługi

Wynajem ładowarek

Firma Rentagro ma zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z oferty jaką jest wynajem Ładowarek w systemie krótko, średnio i długoterminowym. Wynajem ładowarek w naszej firmie dzięki pojazdom specjalnym, możliwy jest na terenie całego kraju. Wszystkie nasze ładowarki posiadają ważną polisę OC. Aby ułatwić Państwu współpracę z nami, wdrażamy możliwość wynajęcia ładowarki wraz z specjalnie przeszkolonym do tego operatorem, a jeśli nie to zapewniamy podstawowe przeszkolenie z obsługi owej maszyny.

Atrakcyjne ceny to jedna z wielu zalet naszej firmy, oferty przygotowywane są indywidualnie do potrzeb klienta by w 100% go zadowolić. Wynajem w naszej firmie to minimum formalności. Polecamy sprawdzić inne nasze usługi, gdyż ich zakres jest bardzo szeroki ! Zachęcamy do skorzystania z wynajmu ładowarek.

Wynajem ładowarek z operatorem

biuro@rentagro.pl

Szukasz sprzętu szytego na miarę? Napisz teraz, indywidualna wycena!

Zaufali nam:

Wynajem ładowarek realizujemy w miastach: Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Lublin, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Katowice, Opole, Toruń, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Kiece, Olsztyn, Szczecin, Kalisz, Radom, Częstochowa, Bielsko-Biała, Piła, Legnica, Konin, Gdynia, Leszno, Tarnów,