Atrakcyjne ceny

Transport na terenie kraju

Kompleksowe usługi

Wynajem rębaków

Firma „Rentagro” specjalizująca się w wynajmie sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych,, oferuję Państwu wynajem rębaków do drewna.  W naszym parku maszyn znajdziecie Państwo wiele różnorodnych rębaków z mocą silnika od 26 do nawet 37 kW, co sprawi iż rębaki te nie będą miały żadnego problemu z wyznaczoną przez Państwa dla nich pracą.

Nasze maszyny nie posiadają wielu przepracowanych mTH, więc macie Państwo gwarancje jakości. Wszystkie nasze maszyny serwisowane są na czas, posiadają ważną dokumentację. Jak wszystkie nasze inne maszyny, wynajem rębaków również możliwy jest na terenie całego kraju z profesjonalnym operatorem bądź bez niego. Ceny nie są wygórowane, można powiedzieć że są adekwatne do jakości maszyn. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i długotrwałej współpracy z naszą firmą!

Wynajem rębaków z operatorem

biuro@rentagro.pl

Szukasz sprzętu szytego na miarę? Napisz teraz, indywidualna wycena!

Zaufali nam:

Wynajem rębaków realizujemy w miastach: Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Lublin, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Katowice, Opole, Toruń, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Białystok, Bydgoszcz, Kiece, Olsztyn, Szczecin, Kalisz, Radom, Częstochowa, Bielsko-Biała, Piła, Legnica, Konin, Gdynia, Leszno, Tarnów,