Atrakcyjne ceny

Transport na terenie kraju

Kompleksowe usługi

Wynajem ciągników

Wypożyczalnia ciągników RentAgro ma zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania i skorzystania z naszej specjalnie przygotowanej oferty. W swojej bogato wyposażonej flocie posiadamy ponad 100 ciągników oraz szeroką gamę specjalistycznych maszyn. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagające zadanie może zostać wykonane bez najmniejszego problemu.

Każdy nasz ciągnik, który posiadamy wyposażony jest w TUZ.

Ciągniki, które udostępniamy dla Państwa, można wynająć również ze specjalnym osprzętem, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Dla sprostania większej ilości potrzeb do swojej oferty dodajemy również inny sprzęt. RentAgro oferuje: wynajem sprzętu rolniczego, wynajem sprzętu do pielęgnacji zieleni, wynajem sprzętu budowlanego, wynajem specjalnych urządzeń do odśnieżania.

wynajem ciągników

Powyższe zdjęcie jest jedynie poglądowe i nie odzwierciedla oferowanych przez RentAgro produktów

W naszej firmie udostępniamy wynajem ciągników wraz z odpowiednio dobranym do niego operatorem. Operatorzy, których zatrudniamy posiadają odpowiednie kwalifikacje i olbrzymie doświadczenie w zakresie obsługi posiadanych przez nas maszyn.*

Dodatkowym atutem zachęcającym do skorzystania z naszej oferty jest możliwość transportu sprzętu na terenie całego kraju. Usługa transportu realizowana jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Ceny wynajmu naszych sprzętów są ustalane indywidualnie i przygotowywane osobno pod każdego klienta. Wycena jest zawsze uzależniona od wielu czynników, które są omawiane przy bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem naszej firmy. Nasze wsparcie techniczne czynne jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu, jeśli zajdzie nagła potrzeba użycia któregoś sprzętu z naszego parku maszyn w godzinach nocnych to nie będzie to stanowiło żadnego problemu.

*Informacje mogą być nieaktualne. Prosimy o kontakt.

biuro@rentagro.pl

Szukasz sprzętu szytego na miarę? Napisz teraz, indywidualna wycena!