Atrakcyjne ceny

Transport na terenie kraju

Kompleksowe usługi

Wynajem koparek

Potrzebujesz skorzystać z koparki, ale twoja odmówiła posłuszeństwa lub najzwyczajniej w świecie jej nie posiadasz? Bardzo dobrze trafiłeś, firma RentAgro specjalnie dla Ciebie uruchamia kolejną możliwość jaką jest: wynajem koparek. W naszym parku maszyn znajduje się ich bardzo wiele – na gąsienicach bądź kołach. Wszystkie maszyny możecie Państwo dodatkowo wypożyczyć w osprzęt, który również dostępny jest na naszej stronie www.

Sprzęt specjalistyczny, który Państwu oferujemy to między innymi: młot wyburzeniowy czy frezarka. Jeśli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie zapewnić transport koparek na terenie całego kraju, o każdej porze dnia i nocy. Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z usług koparek, ale nie posiadają Państwo odpowiednich uprawnień, nic prostszego! Udostępniamy możliwość wynajmu koparek z operatorem. Nasi operatorzy mają ukończone odpowiednie kursy oraz szkolenia, co sprawia że są specjalistami w swoim fachu.* Wszystkie koparki w naszej flocie posiadają ważną polisę ubezpieczeniową.

wynajem koparek minikoparek

Powyższe zdjęcie jest jedynie poglądowe i nie odzwierciedla oferowanych przez RentAgro produktów

Nasz zespół wsparcia technicznego specjalnie dla Państwa czynny jest 24h/7 dni w tygdoniu, powstało to po to, aby nawet w nocy kontakt z klientem nie stanowił najmniejszego problemu. Ceny za wynajem koparek lub sprzętu ustalane są indywidualnie, gdyż każdy klient oczekuje czegoś innego. Robimy to po to, aby utrzymywać jak największy i najbardziej profesjonalny poziom obsługi klienta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół RentAgro.

*Informacje mogą być nieaktualne. Prosimy o kontakt.

biuro@rentagro.pl

Szukasz sprzętu szytego na miarę? Napisz teraz, indywidualna wycena!